O násPočátkem projektu Naše bydlo je odchod manželů Tomáše a Soni Vítových z běžného hektického koloběhu života na venkov, kde nejprve svépomocí rekonstruovali dům co nejpřírodnějšími materiály a šli tak ve šlépějích venkovského života.

"Je pro nás důležité žít ekologicky a ekonomicky. Vnímáme přírodu a chováme se k ní s respektem a myšlenkou, že co jí dáme, to se nám a našim dětem vrátí a také, i co nám nepatří (planeta), k tomu se chovejme slušně. Používáme ekologické prostředky, které bývaly ústředním produktem na našem e-shopu Countryliving.cz", dnes spojené v eshop Nase-bydlo.cz.

V e-shopu Nase-bydlo.cz najdete keramiku z naší rodinné dílny, Soňa Vítová tvoří barevné šošky (z poloviny se jedná o zvonky), které jsou doplněny kovovými komponenty. Tomáš Vít tvoří modely různých staveb, zejména majáků (zde se často jedná o aromalampu), dobových rekonstrukcí hradů a věží. Naše výrobky vypalujeme 2x, vydrží celoročně i ve venkovních podmínkách. Pracujeme zejména na zakázku, či si v našem eshopu můžete zakoupit sošky skladem. Není-li taková, která se vám líbí, dostupná, můžeme vám obdobnou zhotovit. Mějte prosím na zřeteli, že fotografie jsou pouze ilustrativní, vámi objednaná soška se může v detailech lišit. Velikost, postoj zůstane zachován, avšak výraz nelze provést dvakrát stejně. Tato skutečnost přispívá k tomu, že jste majiteli originálu. Navíc si můžete určit i barevné provedení sošky. Vše je potřeba sdělit na email nase-bydlo@email.cz nebo popsat přímo v objednávce.


U nás naleznete okrajově i knihy o zdravém životním stylu, kuchařky, oddechovou četbu, zkrátka vše, co stojí za přečtení. Nejsme knihkupectví a knih, co za to stojí si přečíst je tolik...a stále přibývají.

Jedete na dovolenou někam poblíž nás (Krkonoše) a potřebujete profesionálně pohlídat svého drobného zvířecího miláčka? U nás najdete i tuto možnost. Více v sekci Hlídání zvířat.

V neposlední řadě myslíme na naše a vaše nejmenší, pro rychlou orientaci v e-shopu mají svou vlastní kategorii.

Do budoucna máme v plánu představit naší biofarmu, naše zvířata a produkty od nich, získané pochopitelně bezbolestně při jejich spokojeném žití a ozdravný způsob života vč. kurzů.


Děkujema za přízeň, jsme rádi, že se vracíte, nakupujete a sdílíte na facebooku dále."


Tomáš a Soňa Vítovi s dcerkami Amálkou a Jasmínkou